---------- -----------------------
Blog > Komentarze do wpisu
Kwesta w Jeleniu - 14.04.2013

Powoli się rozkręcamy po zimowej hibernacji. Kwiaty się budzą, drzewa wypuszczają liście, a wolontariusze przywdziewają żółte koszulki i ruszają w miasto :) Mała dygresja a propos żółtego, bo nie wiem czy zauważyliście, ale w całym Jaworznie zakwitły już hospicyjne pola nadziei obsadzone żonkilami :D Mam nadzieję, że i w innych miastach jest tak żółto jak u nas.
A teraz wracamy do meritum. 14 kwietnia przeprowadzaliśmy naszą pierwszą kwestę w tym roku. Zawitaliśmy w bardzo gościnne dla nas progi parafii Św. Krzyża w Jeleniu i choć było trochę wietrznie to otuchy dodawało nam słońce, które a jakżeby inaczej, świecąc na żółto ogrzewało nas w swych promieniach. Niestety nie wiem ile zebraliśmy datków, bo ta informacja nie dotarła do mnie, ale myślę że dość sporo, bo puszki były ciężkie, a szczodrość mieszkańców tej jaworznickiej dzielnicy poznaliśmy wielokrotnie. Zresztą nie obwijając w bawełnę sami zobaczcie [fotek nie jest dużo, gdyż byłem zajęty trzymaniem puszki i innych akcesoriów;)]:


No to jesteśmy przygotowani do akcji: ulotki są, koszyczki są, przypinki są. A puszki?
O kurcze, a gdzie puszki?! Spokojnie, też są tyle, że ich na zdjęciu nie widać.
Na chwilę przed wyjściem pełna koncentracja i mobilizacja! Klaudia już zaciera ręce ;)Nasz krąg pełen zwierzeń. Przez Mariusza mamy pewne zakłócenia w przepływie informacji...W akcji Mariusz i Agnieszka :))I nasze pozostałe żółteczka, tzn. ta piękniejsza połowa:)
Czarna Angela i czerwona Kasia

No i generalnie tak to właśnie z boku wyglądało

Pozdrawiam, Meteor

środa, 24 kwietnia 2013, wolontariatjaworzno

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Żela, *.adsl.inetia.pl
2013/04/26 13:19:26
Ty zawsze potrafisz to ująć od najlepszej strony ! ;)
-
Gość: Meteor, *.adsl.inetia.pl
2013/04/27 21:03:24
Po prostu piszę co myślę.